بازیابی اطلاعات و تعمیر انواع هارد 

تخصصی ترین و معتبر ترین مرکز بازیابی اطلاعات و تعمیرات انواع هارد در اصفهان

تماس با ما
بهترین تیم تخصصی بازیابی و تعمیرات هارد

معتبر ترین تیم بازیابی اطلاعات

برای حل تمامی مشکلات هارد از جمله پاک شدن اطلاعات ، خوانده نشدن توسط کامپیوتر میتوانید با تیم تخصصی ما درباره ی بازیابی اطلاعات و تعمیرات تخصصی هارد تماس بگیرید .

تماس با ما
تعمیر و بازیابی به سریع ترین راه ممکن

بازیابی اطلاعات مهم شما در کمترین زمان ممکن

برای بازیابی اطلاعات مهم تعمیر هارد با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان همین حالا با تیم تخصصی ما تماس بگیرید .

تماس با ما
حل تمامی مشکلات هارد شما

تخصصی ترین تیم بازیابی اطلاعات

تیم تخصصی بازیابی اطلاعات و تعمیرات ما با استفاده از بهترین دستگاه ها و بهترین روش های ممکن میتوانند  تمامی مشکلات هارد های شما را پیدا کرده و در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند .

تماس با ما
بازیابی اطلاعات

بازیابی اطلاعات همانگونه که از نام آن پیداست فرآیندی است که طی آن کارشناسان این حیطه با استفاده از ابزار تخصصی این کار، اطلاعات و داده‌های از دست رفته را بازیابی نموده و مجدداً در اختیار کاربر قرار می‌دهند. احتمالاً برای شما یا یکی از دوستانتان پیش آمده باشد که به دلیل برخی اتفاقات پیش‌بینی‌ناپذیر یا به دلیل برخی سهل انگاری‌ها، اطلاعات ذخیره شده در دستگاه را از دست داده و دیگر به آنها دسترسی نداشته باشید.

هنگام بروز چنین مشکلاتی اغلب کاربران موضوع را تمام شده فرض کرده و تسلیم آن می‌شوند. زیرا تصور می‌کنند که این اطلاعات، دیگر از دست رفته است. اما واقعیت، چیز دیگری است. بله؛ واقعیت آن است که امکان ریکاوری اطلاعات وجود دارد. فرآیند بازیابی اطلاعات در برخی موارد بسیار ساده و در برخی دیگر بسیار پیچیده و نیازمند حضور متخصصان و استفاده از تجهیزات پیچیده است.

 

به هرحال مشکل هر چه که باشد، تیم تخصصی ما برای ریکاوری دیتاهای از دست رفته در هارد انواع و اقسام دستگاه های دیجیتال در کنار شماست. کافی است با ما تماس بگیرید تا بالاترین سطح از خدمات تخصصی مرتبط با بازگردانی اطلاعات را دریافت کنید.

خدمات تخصصی تعمیرات هارد

سرویس‌های ارائه شده منحصر به موردی خاص نیست و کلیه تعمیرات مرتبط با هارد نظیر تعمیر مشکل عدم شناسایی هارد دیسک، تعمیر هارد ضربه خورده و آسیب‌دیده، تعمیر هارد با خرابی Read از جمله رید، تعمیر هارد دیسک با وجود بدسکتور، تعمیر هارد با پیغام فرمت دیسک، ریکاوری اطلاعات پاک شده انواع هارد، تعمیر هارد با برد سوخته، تعمیرات هارد با مشکل کند بودن عملکرد، تعمیرات هارد با مشکل فرم ویر بر اثر دستکاری و مواردی از این دست را شامل می‌گردد.

بعلاوه خدمات مرتبط با ریکاوری اطلاعات سایر ابزارها و گجت‌های پرکاربرد نظیر موبایل، فلش، لپ تاپ و … نیز با حضور در این مرکز قابل دریافت است. سایر خدمات ارائه شده در مرکز تعمیرات هارد عبارت است از: ریکاوری اطلاعات هارد در صورت عدم نمایش درست گنجایش آن، بازیابی اطلاعات هارد پس از format شدن پارتیشن، ریکاوری اطلاعات هارد پس از پارتیشن بندی مجدد، ریکاوری اطلاعات هارد خارجی در پاک شدن پارتیشن، ریکاوری اطلاعات هارد در پاک شدن پوشه یا فایل، بازگردانی اطلاعات هارددیسک در نوسانات برق و مشکلات سخت‌افزاری، ریکاوری اطلاعات هارد در وجود بدسکتور در هارد دیسک، بازگردانی اطلاعات پاک شده از ویندوز در مرکز تعمیر هارد، تعویض سیلندر هارد در محیط کلین روم جهت ریکاوری و … .

بازیابی اطلاعات موبایل

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به مرکز بازیابی اطلاعات، داده های از دست رفته موبایل و سایر دستگاه های خود را با استفاده از پیشرفته‌ترین تجهیزات این حوزه نظیر pc3000 دریافت نمایید. ابزار pc3000 قدرتمندترین سیستم سخت‌افزاری- نرم‌افزاری است که توانایی ریکاوری اطلاعات انواع هارد دیسک و ریکاوری اطلاعات موبایل را دارد.

بازیابی اطلاعات فلش

برخی از خدمات مرتبط با بازگردانی اطلاعات فلش که در این مرکز ارائه می‌گردد عبارت است از: ریکاوری اطلاعات فلش مموری در مواردی که فلش شناسایی می شود اما فایلها قابل مشاهده نیست، ریکاوری فلش مموری USB در مواردی که فایل سیستم درایو فلش مموری آسیب دیده است، ریکاوری اطلاعات فلش مموری در شرایطی که ظرفیت درایو فلش مموری درست نشان داده نمی‌شود و یا صفر نشان داده می‌شود، ریکاوری اطلاعات فلش مموری زمانیکه فلش مموری بر اثر نوسان ولتاژ و یا شوک تخلیه الکترواستاتیک آسیب دیده است، بازیابی اطلاعات فلش مموری در مواردیکه درایو فلش، در هنگام شناسایی و نصب درایور توسط ویندوز با خطا مواجه می‌شود و … .

بازیابی اطلاعات کامپیوتر

برخی از سرویس‌های قابل دریافت در این مرکز عبارت است از: ریکاوری اطلاعات هارد کامپیوتر در پاک شدن پارتیشن، ریکاوری اطلاعات هارد در پاک شدن پوشه یا فایل، ریکاوری اطلاعات هارد در نوسانات برق و مشکلات سخت‌افزاری، ریکاوری اطلاعات هارد با وجود بدسکتور در هارد دیسک، ریکاوری اطلاعات هارد کامپیوتر در خرابی هاردهای RAID، بازگرداندن اطلاعات هارد در صورت فراموشی رمز ورود (پسورد)، ریکاوری اطلاعات هارد در زمان پیغام خطا، بازگرداندن اطلاعات هارد با مشکل عدم شناسایی و عدم تشخیص توسط سیستم، ریکاوری اطلاعات از Cooldisk و Memory های مختلف به اصطلاح سوخته با مشکل عدم شناسایی، پیغام خرابی و یا فرمت و … .

بازیابی اطلاعات هارد اکسترنال

در این مرکز، تعمیرات هارد و بازیابی داده های از دست رفتۀ جدیدترین هاردهای موجود در بازر با تکنولوژی ،S-ATA ،IDE ،ZIF ،LIF ،SCSI ،SAS ، RAID،PC3000 و نیز هارد اکسترنال با اتصالات USB Legacy ، USB3.0 ، IEEE1394 ، Sata-Expres امکان پذیر است.

برخی از تخصصی ترین سرویس های ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال در این مرکز عبارتند از: رفع مشکل شناخته نشدن هارد و شناخته نشدن فایل سیستم توسط سیستم عامل، ریکاوری اطلاعات هارد در صورت عدم نمایش درست گنجایش آن، بازیابی اطلاعات هارد پس از format شدن پارتیشن، بازیابی اطلاعات هارد پس از پارتیشن بندی مجدد، ریکاوری اطلاعات هارد اکسترنال در صورت پاک شدن پارتیشن و …. .

بازیابی اطلاعات لپ تاپ

نوسانات ولتاژی، اشتباهات کاربران، ورود ویروس‌ها، اختلالات نرم‌افزارها، اتصالات بد و کابل‌های خراب. اگرچه امکان ریکاوری اطلاعات لپ تاپ حتی پس از فرمت شدن هارد وجود دارد اما توصیه می‌شود در صورت مشاهده‌ی چنین پیغامی از سوی هارد (پیغام فرمت کردن هاردیسک) از این کار خودداری نمایید.

به‌ویژه اگر اطلاعات موجود در هارد اهمیت و ارزش بالایی برای شما دارند. (به‌هیچ عنوان هارد را برای ریکاوری و بازگرداندن اطلاعات لپ تاپ فرمت نکنید چون در اینصوت زمان ریکاوری اطلاعات از 1 دقیقه به 2 روز تبدیل می‌گردد و در برخی موارد امکان دارد که اطلاعات دیگر بازیابی نشود). در هر حال کارشناسان مرکز ریکاوری اطلاعات اقدامات لازم جهت بازیابی اطلاعات هارد را انجام داده و هارد را ریکاوری می‌نمایند.

با تیم تخصصی ما تماس بگیرد