تعمیر سخت افزاری کامپیوتر و لپ تاپ و ارتقا

تخصصی ترین و معتبر ترین مرکز تعمیرات سخت افزاری و ارتقای سیستم

تماس با ما
بهترین تیم تخصصی تعمیرات سخت افزاری

معتبر ترین تیم تعمیرات سخت افزاری

تعمیر سخت افزاری کامپیوتر و لپ تاپ حرفه تخصصی ماست . چون سالهاست در اون فعال هستیم بنابراین به شما اطمینان خاطر میدیم که جای درستی اومدید. با گرون شدن های مکرر قیمت ارز و بعد گرون شدن کالاهای وارداتی ، کامپیوتر و لپ تاپ هم حسابی گرون شدن و این باعث شده که برای خیلی از افراد تعمیر و ارتقا نسبت به خرید دستگاه نو در اولویت قرار بگیره.

 
تماس با ما
تعمیرات به سریع ترین راه ممکن

تعمیرات سخت افزاری شما در کمترین زمان ممکن

برای تعمیرات و ارتقای سیستم خود با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان همین حالا با تیم تخصصی ما تماس بگیرید .

تماس با ما
حل تمامی مشکلات سخت افزازی شما

تخصصی ترین تیم تعمیرات سخت افزاری

 ما تعمیر سخت افزاری کامپیوتر و لپ تاپ شما رو با استفاده از بهترین و متخصص ترین افراد این حوزه و با قیمت کاملا منصفانه تعمیر میکنیم یا ارتقا میدیم و از همه مهم تر سعی میکنیم تجربه ای خوب رو برای شما در کار کردن با تیم تخصصی ما ایجاد کنیم.

تماس با ما
تعمیرات رایانه ی شخصی

رایانه شخصی یا PC یک محصول بسیار کاربردی است که تقریبا در همه خانه ها و البته ادارات و سازمان ها وجود دارد. این دستگاه از بخش های مختلفی با عنوان مانیتور، کیس، کیبورد و اسپیکر تشکیل شده که هریک از آنها قطعات و ساختار پیچیده مخصوص خود را دارند. اگرچه دانش کامپیوتر در سالهای اخیر بسیار فراگیر تر از گذشته شده است، اما همچنان کاربران عادی توانایی کافی برای شناخت و رفع مشکلات این دستگاه را ندارند.

تعمیرات رایانه شخصی، فرایندی است که به موجب آن از خدمات تخصصی تعمیرات کامپیوتر بهره مند خواهید شد. گفتنی است تیم تعمیر کامپیوتر با  بررسی اجزاء PC تمامی بخش های آسیب دیده را ترمیم می کنند.

تعمیر لپ تاپ

تعمیرات لپ تاپ، مرکزی تخصصی است که به صورت ویژه بر ترمیم انواع لپ تاپ از برندهای مطرحی همچون اچ پی، ایسوس، لنوو، ایسر، سونی، اپل و … تمرکز دارد. این مرکز با بهره مندی از کادری مجرب و استفاده از تجهیزاتی پیشرفته و با کیفیت، توانسته خدمات متمایزی را در زمینه تعمیرات نرم افزاری و سخت افزاری لپ تاپ به کاربران ارائه دهد.

تکنسین های مرکز تخصصی ما، با تکیه بر دانش فنی و تجربه خود، اقدام به بررسی و رفع انواع مشکلات لپ تاپ از قبیل خرابی هارد و cpu، خرابی مادربرد، ایرادات صفحه نمایش، مشکلات سیستم عامل، ویروسی شدن سیستم و … می نمایند. مراحل تعمیر با دقت بالایی انجام می شود. به این ترتیب کاربران می توانند اطمینان داشته باشند که با مراجعه به نمایندگی تعمیرات لپ تاپ شاهد رفع کامل مشکلات لپ تاپ خود خواهند بود.

 
ارتقای سیستم

شما کاربران گرامی می توانید با مراجعه به ما سیستم های خود را بروز نمایند.

فروش لپ تاپ و کامپیوتر

شما میتوانید با مراجعه به ما برای خرید انواع سیستم های سازمانی ، صنعتی ، شخصی  همچنین انواع لپ تاپ اقدام نمایید

با تیم تخصصی ما تماس بگیرد